FAQ

Ako získať TV programy navyše od Antiku zadarmo?

Ak máte záujem si aktivovať komplet programovú ponuku, ktorá má hodnotu 20,28€ a je zahrnutá už v členskom poplatku 29,90€, prosíme napíšte do poznámky Váš zákaznícky zákaznícky kľúč (16 miestny) na zmluve v spoločnosti Antik Telekom, alebo zákaznícky kľúč zmluvy, kde chcete, aby bol daný balík aktivovaný. Spoločnosť Antik taktiež ponúka našim členom kúpu set-top boxu za 29,90€ (pôvodne 99€). V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať na t.č. +421 911 228 242. Ak neviete svoj zákaznícky kľúč, môžete kontaktovať infolinku Antik Telecom s.r.o. 055/ 30 12345.

*Pravidlá uplatnenia nájdete na stránke Antik Telecom

Čo znamená permanentka zdarma?

Každý člen získava klubovú kartu, ktorá mu umožní vstup zdarma na každý domáci zápas Košice Crows Handball Team v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša.

Čo znamenajú čapované nápoje na zápasoch zdarma?

Počínajúc 2 hodiny pred domácim zápasom Košice Crows Handball Team konajúcich sa v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša v Košiciach, končiac 2 hodiny po odohraní zápasu si každý aktívny člen môže dať čapované nápoje (pivo, alebo nealkoholický nápoj, ktorý je aktuálne v ponuke) v neobmedzenom množstve. Člen si môže pýtať vždy len 1 nápoj v danom čase, ďalší si môže pýtať až po vypití minulého.

Ako viem uplatniť výhodu Bedminton zdarma?

Bedmintonové kurty dostupné pre našich členov sa nachádzajú v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša vo voľných časoch, teda keď sa nekonajú žiadne tréningy, zápasy, turnaje, či koncerty. V prípade, ak sú dvaja hráči na kurte členmi, kurt majú zdarma. V prípade, ak sa na kurte nachádzajú menej, ako dvaja členovia, cena kurtu je za 50% jeho bežnej ceny. Kurty slúžia výhradne iba pre členov (minimálne 1 hráč musí byť členom). O dostupnosti voľných časov sa môžete informovať na telefónnom čísle +421 911 966 619.

Čo znamenajú tréningy hádzanej pre 1 dieťa zdarma

Každý člen môže prihlásiť dieťa do klubu Košice Crows Handball Team (štandardná cena za dieťa je 30€/mesiac, 3-4 tréningy týždenne). Vekové kategórie detí sú od 7 do 17 rokov. Na tréningy je možné prihlásiť ako chlapcov, tak aj dievčatá. Viac informácií na stránke https://kosicecrows.sk/mladez/

Kde si môžem dať kávu za 50% zľavu?

50% zľava na kávu platí v kaviarni na recepcii Hádzanárskej haly Slavomíra Šipoša kedykoľvek počas jej otvorenej prevádzky.

Ako viem získať zľavu na koncerty v Hádzanárskej hale?

Každému aktívnemu členovi budeme s jeho povolením zasielať emailové newslettere s novinkami, medzi ktorými budú aj informácie o zľavách na najbližšie konajúce sa koncerty.

Ako viem ísť zdarma do posilňovne?

Posilňovňa sa bude nachádzať v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša. Momentálne prebiehajú rekonštrukčné práce posilňovne, aby sme Vám mohli poskytnúť tie najkvalitnejšie služby. V blízkej dobe Vás budeme informovať o jej otvorení. Posilňovňu môže využívať každý člen v dobe otváracích hodín Hádzanárskej haly Slavomíra Šipoša. Posilňovňa bude dostupná výhradne len pre členov. Ďakujeme za pochopenie.