Najbližší zápasTatran Prešov VS Košice Crows/22. februára 2020/Tatran handball arena

Čo to znamená stať sa členom? Vytvorili sme nový koncept a formu spolupráce medzi športovým klubom, širokou verejnosťou, fanúšikmi a podporovateľmi športu v Košiciach. Našim cieľom nie je Vám predávať permanentky a lístky, ale vytvoriť z Vás rovnocenných partnerov pri obnove hádzanej v Košiciach. Dlho sme hľadali spôsob, ako vytvoriť športový klub, ktorý nemôže zaniknúť a po 2,5 ročnej denno-dennej snahe sa nám podarilo dostať Košickú hádzanú späť do extraligy, vybudovať prípravku a zrekonštruovať halu. V hlave máme stále stovky nových projektov ako obnoviť mládežnícky šport v Košiciach, ale čo je dôležité, ako z dlhodobého hľadiska šport udržiavať a hlavne rozvíjať. Aj z toho dôvodu pozývame Vás, lebo už nechceme ako vedenie Košice Crows v tom byť sami. Našim snom a cieľom je, aby nás boli tisíce. Práve keď nás budú zástupy docielime „nezničiteľný“ klub pre naše deti, pre našu budúcnosť. Už teraz nám dovoľte predstaviť čo to znamená byt členom. Ako sme vraveli, pre nás slovo spoločne nie je len fráza, a preto my z Košice Crows  Vám za to, že sa s nami spoločne staráte o budúcnosť košického športu, ponúkame za vaše členstvo série jedinečných benefitov spojených so športom, zábavou, Hádzanárskou halou  a výhodami od Košických spoločností ktoré ponúkli svoje služby práve pre Vás všetkých, ktorým záleží na budúcnosti športu.

Ako získať TV programy navyše od Antiku zadarmo?

Ak máte záujem si aktivovať komplet programovú ponuku, ktorá má hodnotu 20,28€ a je zahrnutá už v členskom poplatku 29,90€, prosíme napíšte do poznámky Váš zákaznícky zákaznícky kľúč (16 miestny) na zmluve v spoločnosti Antik Telekom, alebo zákaznícky kľúč zmluvy, kde chcete, aby bol daný balík aktivovaný. Spoločnosť Antik taktiež ponúka našim členom kúpu set-top boxu za 29,90€ (pôvodne 99€). V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať na t.č. +421 911 228 242. Ak neviete svoj zákaznícky kľúč, môžete kontaktovať infolinku Antik Telecom s.r.o. 055/ 30 12345.

*Pravidlá uplatnenia nájdete na stránke Antik Telecom

Čo znamená permanentka zdarma?

Každý člen získava klubovú kartu, ktorá mu umožní vstup zdarma na každý domáci zápas Košice Crows Handball Team v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša.

Čo znamenajú čapované nápoje na zápasoch zdarma?

Počínajúc 2 hodiny pred domácim zápasom Košice Crows Handball Team konajúcich sa v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša v Košiciach, končiac 2 hodiny po odohraní zápasu si každý aktívny člen môže dať čapované nápoje (pivo, alebo nealkoholický nápoj, ktorý je aktuálne v ponuke) v neobmedzenom množstve. Člen si môže pýtať vždy len 1 nápoj v danom čase, ďalší si môže pýtať až po vypití minulého.

Ako viem uplatniť výhodu Bedminton zdarma?

Bedmintonové kurty dostupné pre našich členov sa nachádzajú v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša vo voľných časoch, teda keď sa nekonajú žiadne tréningy, zápasy, turnaje, či koncerty. V prípade, ak sú dvaja hráči na kurte členmi, kurt majú zdarma. V prípade, ak sa na kurte nachádzajú menej, ako dvaja členovia, cena kurtu je za 50% jeho bežnej ceny. Kurty slúžia výhradne iba pre členov (minimálne 1 hráč musí byť členom). O dostupnosti voľných časov sa môžete informovať na telefónnom čísle +421 911 966 619.

Čo znamenajú tréningy hádzanej pre 1 dieťa zdarma

Každý člen môže prihlásiť dieťa do klubu Košice Crows Handball Team (štandardná cena za dieťa je 30€/mesiac, 3-4 tréningy týždenne). Vekové kategórie detí sú od 7 do 17 rokov. Na tréningy je možné prihlásiť ako chlapcov, tak aj dievčatá. Viac informácií na stránke https://kosicecrows.sk/mladez/

Kde si môžem dať kávu za 50% zľavu?

50% zľava na kávu platí v kaviarni na recepcii Hádzanárskej haly Slavomíra Šipoša kedykoľvek počas jej otvorenej prevádzky.

Ako viem získať zľavu na koncerty v Hádzanárskej hale?

Každému aktívnemu členovi budeme s jeho povolením zasielať emailové newslettere s novinkami, medzi ktorými budú aj informácie o zľavách na najbližšie konajúce sa koncerty.

Ako viem ísť zdarma do posilňovne?

Posilňovňa sa bude nachádzať v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša. Momentálne prebiehajú rekonštrukčné práce posilňovne, aby sme Vám mohli poskytnúť tie najkvalitnejšie služby. V blízkej dobe Vás budeme informovať o jej otvorení. Posilňovňu môže využívať každý člen v dobe otváracích hodín Hádzanárskej haly Slavomíra Šipoša. Predbežný dátum otvorenia posilňovne pre našich členov je 31.1.2020. Posilňovňa bude dostupná výhradne len pre členov. Ďakujeme za pochopenie.